Kapalı Tip Drenaj Kanalları

Kapalı Tip Drenaj Kanalları, kendi içinde eğimli olup, bu eğimli yapısı sayesinde; atık suyun toplanarak akuple gidere aktarılmasını sağlar. 

Kapalı Tip Drenaj Kanalları

T-Drain Kalitesi...

Kapalı Tip Drenaj Kanallarının tamamı, AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelik malzemelerden imal edilmektedir.

Kapalı Tip Drenaj Kanalları, kendi içinde eğimli olup, bu eğimli yapısı sayesinde; atık suyun toplanarak akuple gidere aktarılmasını sağlar. Akuple giderin çıkışı tesisin altyapı durumuna göre alttan veya yandan çıkışlı olarak üretilebilmektedir.

Akuple giderin çıkış borusu tesisinizin altyapı borularına bağlanarak atık suyun tahliyesi gerçekleşir. Ankraj bağlantı elemanları ve civatalar ile yükseklik ayarı ve yerleşimi net şekilde sağlanır. Bu yapılan yükseklik ayarıyla kanal, zeminle aynı kota ayarlanır ve bu şekilde eğim çalışılır.

Paslanmaz Çelik Kapalı Tip Drenaj Kanallarının kullanılacağı alana bağlı olarak, merdiven tip, çizgi tip ve düz tip akuple yer gideri kapak tipleri mevcuttur. Kanalların etek kısımları özel epoksi dolgu malzemesi ile doldurulmuş olup bu işlem yapılırken ürünün sağlamlığı ve dayanımı esas alınır. Kapalı Tip Drenaj Kanalları epoksi yada seramik zeminlere uygulanabilir.

Drenaj Kanallarında Hijyen...

Hijyen standartları göz önüne alınarak üretimini gerçekleştirdiğimiz akuple yer giderinin yapısında partiküllü madde tutucu iç takım süzgeci, haşere ve koku önleyici sistem bulunur.

Kapalı Tip Drenaj Kanalları Kullanım Alanları

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik kapalı tip drenaj kanalları gıda işleme tesisleri için uygundur.

Balık İşleme Tesisleri

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik kapalı tip drenaj kanalları balık işleme tesisleri için uygundur.

Et ve Tavuk İşleme Tesisleri

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik kapalı tip drenaj kanalları et ve tavuk işleme tesisleri için uygundur.

Depolama ve Sevkiyat Alanları

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik kapalı tip drenaj kanalları depolama ve sevkiyat alanları için uygundur.

Endüstriyel Fabrikalar

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik kapalı tip drenaj kanalları endüstriyel fabrikalar için uygundur.