İzolasyonlu Drenaj Kanalları ve Yer Giderleri

İzolasyonlu Yer Giderleri : Atık suyun toplanarak drenaj borusuna aktarılmasını sağlar. Genellikle tesislerin üst katlarında veya asma katlarında kullanılır. Yapısındaki contalar ve membrandan oluşan izolasyon sistemi sayesinde uygulandığı alandan alt kata suyun sızmasını önler.

T-Drain Kalitesi...

İzolasyonlu Drenaj Kanalı ve Yer Giderlerinin tamamı AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Atık suyun toplanarak drenaj borusuna aktarılmasını sağlar.

Ankraj bağlantı elemanları ve civatalar ile yükseklik ayarı ve yerleşimi net şekilde sağlanır. Bu yapılan yükseklik ayarıyla kanal, zeminle aynı kota ayarlanır ve bu şekilde eğim çalışılır. Hijyen standartları göz önüne alınarak üretimini gerçekleştirdiğimiz izolasyonlu yer giderinin yapısında, partiküllü madde tutucu iç takım süzgeci, haşere ve koku önleyici sistem bulunur.

İzolasyonlu Yer Giderleri kullanılacağı alana bağlı olarak kullanımını uygun gördüğümüz, merdiven tip, çizgi tip, düz tip olmak üzere üç farklı tip kapak modeli mevcuttur. Giderlerin etek kısımları özel epoksi dolgu malzemeli olup, ürünün mukavemeti ve zemini tutuş gücü arttırılmıştır.

Genellikle tesislerin üst katlarında veya asma katlarında kullanılır. İçerisinde bulunan 2 adet conta ve membran, zeminde oluşabilecek çatlaklardan akacak suyu toplayıp, drenaj kanal veya yer giderine iletir. Yapısındaki contalar ve membrandan oluşan izolasyon sistemi sayesinde uygulandığı alandan alt kata suyun sızmasını önler.

Zemin malzemesinde meydana gelebilecek olası bir deformasyon, izolasyon katına toplanan suyu atık su tesisatına yönlendirir. İzolasyonlu yer giderleri, epoksi ya da seramik zeminlere uygulanabilir.

İzolasyonlu Drenaj Kanalları ve Yer Giderleri

Drenaj Kanallarında Hijyen...

Hijyen standartları göz önüne alınarak üretimini gerçekleştirdiğimiz akuple yer giderinin yapısında partiküllü madde tutucu iç takım süzgeci, haşere ve koku önleyici sistem bulunur.

İzolasyonlu Yer Giderleri Kullanım Alanları

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik izolasyonlu yer giderleri, gıda işleme tesisleri için uygundur.

Balık İşleme Tesisleri

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik izolasyonlu yer giderleri, balık işleme tesisleri için uygundur.

Et ve Tavuk İşleme Tesisleri

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik izolasyonlu yer giderleri, et ve tavuk işleme tesisleri için uygundur.

Depolama ve Sevkiyat Alanları

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik izolasyonlu yer giderleri, depolama ve sevkiyat alanları için uygundur.

Endüstriyel Fabrikalar

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik izolasyonlu yer giderleri, endüstriyel fabrikalar için uygundur.