Açık Tip Drenaj Kanalları

Açık Tip Drenaj Kanalları : Rahatlıkla sökülüp takılabilen ızgarası sayesinde yüksek mukavemet kazanıp üzerinden transpalet, forklift ve araç geçişlerine uygundur. Tamamı paslanmaz çelikten imal edilir. 

T-Drain Kalitesi...

Açık Tip Drenaj Kanalarının tamamı AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelik malzemelerden imal edilmektedir.

DR200 ve DR300 olmak üzere iki farklı modeli mevcuttur. Drenaj kanalları kendi içinde eğimli olup, bu eğimli yapısı sayesinde; atık suyun toplanarak akuple gidere aktarılmasını sağlar. Akuple giderin çıkışı tesisin altyapı durumuna göre alttan veya yandan çıkışlı olarak üretilebilmektedir.

Akuple giderin çıkış borusu tesisinizin altyapı borularına bağlanarak atık suyun tahliyesi gerçekleşir. Ankraj bağlantı elemanları ve civatalar ile yükseklik ayarı ve yerleşimi net şekilde sağlanır. Bu yapılan yükseklik ayarıyla kanal, zeminle aynı kota ayarlanır ve bu şekilde eğim çalışılır. 

Açık Tip Drenaj Kanallarının, üzerinden geçecek araç trafiğine ve kullanılacak tesiste üretilen/işlenen ürünün ve ham maddelerinin niteliğine bağlı olarak, merdiven tip, düz tip ve çizgi tip üst ızgara modelleri mevcuttur. Kanalların etek kısımları özel epoksi dolgu malzemesi ile doldurulmuş olup bu işlem yapılırken ürünün sağlamlığı ve dayanımı esas alınır. Açık Tip Drenaj Kanalları, epoksi yada seramik zeminlere uygulanabilir.

Açık Tip Drenaj Kanalları

Drenaj Kanallarında Hijyen...

Hijyen standartları göz önüne alınarak üretimini gerçekleştirdiğimiz akuple yer giderinin yapısında partiküllü madde tutucu iç takım süzgeci, haşere ve koku önleyici sistem bulunur.

Açık Tip Drenaj Kanalları Kullanım Alanları

Gıda İşleme Tesisleri

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik açık tip drenaj kanalları gıda işleme tesisleri için uygundur.

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik açık tip drenaj kanalları balık işleme tesisleri için uygundur.

Et ve Tavuk İşleme Tesisleri

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik açık tip drenaj kanalları et ve tavuk işleme tesisleri için uygundur.

Depolama ve Sevkiyat Alanları

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik açık tip drenaj kanalları depolama ve sevkiyat alanları için uygundur.

Endüstriyel Fabrikalar

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz hijyenik açık tip drenaj kanalları endüstriyel fabrikalar için uygundur.